dobra kancelaria prawna Gdańsk

Szukasz rady związanej z marketingiem i reklamą? Pytaj, pomożemy!
Wąż

dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Wąż »

Cześć. Nie wiem czy ktoś z was będzie mi w stanie pomóc, ale spróbować warto. Mianowicie, poszukuję sprawdzonej kancelarii prawnej, która miałaby spore doświadczenie w zakresie prowadzenia spraw rozwodowych. Znacie może jakieś godne polecenia miejsce? szczególnie zależy mi na tym, żeby mieściła sie na terenie Trójmiasta. Liczę na wasze podpowiedzi.

plyn nablyszczajacy do zmywarek gastronomicznych rosil dry 5 kg p 1241

żaklina

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: żaklina »

Przechodziłam ostatnio przez rozwód, więc wiem, jak to ciężki kawałek chleba. Muszę przyznać, że na szczęście udało mi się znaleźć odpowiedniego specjalistę. Niestety z Gdańskiem nie pomogę, ponieważ mieszkam zupełnie gdzie indziej. Może podpytaj swoich znajomych lub rodzinę?

perełka

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: perełka »

Ja jak już bym się do kogoś zgłosiła to postawiłabym na kancelarię Sobczak Maciejewska Zając, według mnie bardzo szybko i zwinnie działają i oczywiście bardzo dobrze przewidują ruchy konkurencji. Te myślenie na przód chyba najbardziej podoba mi się w ich taktyce.

Małgośka

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Małgośka »

Według mnie, Gdańsk jest na tyle dużym miastem, że bez problemu znajdziesz jakąś dobrą pomoc prawną w tym zakresie. Ja niestety nie mam kogo ci polecić, ponieważ mieszkam w zupełnie innej części Polski, ale mam nadzieję, że trafisz tutaj na kogoś, kto będzie w stanie ci pomóc.

Ignaś

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Ignaś »

Wiesz co, z tego co wiem, to ogromne doświadczenie w sprawach rozwodowych posiada mecenas Mindykowski. Sprawdź tutaj http://www.mindykowski.pl/ usługi, jakie oferuje jego kancelaria, a myślę, że na pewno znajdziesz coś, co Ci się przyda. Moim zdaniem, nie znajdziesz lepszej kancelarii na Pomorzu, która miałaby taką obszerną wiedzę i liczne wygrane sprawy :)

stojak laptop

ODPOWIEDZ