plecaki turystyczne

Szukasz rady związanej z marketingiem i reklamą? Pytaj, pomożemy!
Awatar użytkownika
Sambor1977
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2023, 7:21

plecaki turystyczne

Post autor: Sambor1977 »

Potrzebne mi są namiary na plecaki turystyczne, które sprawdzą się w mieście. Chodzi o to, żeby plecak był tak pojemny jak ten turystyczny ale jednocześnie na tyle ładny, żeby w mieście nikogo nie straszył. Musi zmieścić moje rzeczy na weekend plus trochę książek notatek i tym podobnych rzeczy. Nie lubię walizek, więc plecak to jedyna opcja, żeby zabrać wszystko co potrzebuję na weekend.
Adam.i

Re: plecaki turystyczne

Post autor: Adam.i »

W mieście, na co dzień, tj. podczas dojazdów do pracy czy przemieszczania się w dowolnym, innym celu idealnie sprawdzają się ergonomiczne i pakowne plecaki biznesowe. O ich zaletach możesz poczytać na stronie https://informatorprasowy.pl/plecak-biz ... s-podrozy/ . Pod kątem praktycznym w zasadzie nie ustępują plecakom turystycznym. Są komfortowe, nie za małe i nie za duże, można w nich bezpiecznie transportować sprzęt elektroniczny, np. laptopa. Prezentują się przy tym stylowo i uniwersalnie, pasują tak samo do totalnie niezobowiązującego, sportowego stroju jak i utrzymanego w eleganckim tonie.
martitaa

Re: plecaki turystyczne

Post autor: martitaa »

No to ja planuję kupić plecak marki american tourister , bo właśnie znalazłam w sklepie Equip w całkiem dobrej cenie. A dowiedziałam się, że te placki są naprawdę solidnie wykonane i całkiem pojemne - także super. Myślę, że warto się im przyjrzeć.
ODPOWIEDZ