Strona 1 z 1

Kawa reklamowa

: 14 cze 2020, 4:20
autor: agapit_95
Czy akcja z rozdawaniem świeżo zaparzonej, pysznej kawy w ramach promocji nowego sklepu online z kawą to dobry pomysł? Szukamy rozgłosu, chcemy zrobić jakoś akcję offline, zastanawiamy się nad możliwością promowania sklepu poprzez kawę ;-) Co o tym myślicie?

wiklina dla kota

Re: Kawa reklamowa

: 27 maja 2021, 7:58
autor: Ona
A skoro już mowa o kawie, to gdzie zazwyczaj szukacie sobie różnych ciekawostek na jej temat? Ja ostatnio na przykład trafiłam na bardzo ciekawego, interesującego bloga na stronie internetowej http://bialaiczarna.pl, z którego naprawdę całkiem sporo się dowiedziałam na temat kawy :) Tak więc jeśli znajdziecie chwilę wolnego czasu, to polecam zajrzeć ;)

Re: Kawa reklamowa

: 29 paź 2021, 20:30
autor: ryska
Szczerze to średni pomysł, bo jednak mowa o działalności online, więc i w takiej przestrzeni warto działać reklamowo. A tu polecić mogę agencję http://prosponder.pl/ która od dłuższego czasu wspiera mnie w zakresie promocji sieciowej. Marketing internetowy to ich codzienność, więc nie mieli problemu z dopasowaniem pod moją firmę odpowiednich techniki, zwiększając świadomość istnienia marki.

Re: Kawa reklamowa

: 31 paź 2021, 22:57
autor: kuśka
To słaby pomysł, bo tu rozdajemy kawę, a mowa o promocji sklepu online, który i tak nie ma stacjonarnej siedziby.....trochę to nielogiczne, a sporo kasy na to poleci. Jeśli mowa, szczególnie o biznesie online, to zdecydowanie lepiej podziałać poprzez marketing internetowy. A tu polecić mogę agencję https://marketinglodz.pl/ która w ten sposób znacząco zwiększyła świadomość istnienia mojej marki.

produkt oem