Strona 1 z 1

Psycholog

: 19 mar 2020, 19:00
autor: Misiolinaa
Jestem już na skraju załamania nerwowego, bardzo przeżywam wszystko co się dzieje wokół mnie, czuję że powinnam udac się do psychologa. Poszukuje miejsca gdzie jest dobra atmosfera, czy ktoś może mi powiedzieć czy znajdę takie miejsce tutaj http://poradniasalomon.com.pl ? dużo czytałam na temat tej poradni ale chciałabym poznac wasze opinie.

detusan tabletki dla palaczy cena

Re: Psycholog

: 22 mar 2020, 23:46
autor: paczes99
Poszukaj na Google Maps psychologów z okolicy i sprawdź kto ma najlepsze opinie

Re: Psycholog

: 14 wrz 2020, 9:06
autor: doples
Czy wasz psycholog również poleca tą stronę https://dietaisuplementy.pl/ ? Na której znajdziecie dużo fajnych suplementów pomagających zdrowiu.

humana skład

Re: Psycholog

: 27 paź 2020, 13:10
autor: decadenceć
Ja uważam, że leczenie najlepiej zacząć od wizyty u psychologa. To psycholog ewentualnie skieruje na dalsze leczenie psychiatryczne. Profesjonalną pomoc psychologiczną zaoferuje Wam na pewno ośrodek i lekarze z https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa/
jak macie jakiekolwiek problemy to warto własnie podjąć odpowiednią decyzję jeżeli chodzi o nasze problemy

tabletki emskie

Re: Psycholog

: 28 paź 2020, 11:13
autor: Tomuś
Najważniejsze to jak najszybciej reagować na pojawiające się problemy. Jeśli czujesz, że dzieje się coś złego, to o objawach nerwicy przeczytasz na https://lekarzebezkolejki.pl/. Czuję, że w ten sposób będziesz w stanie samodzielnie ocenić, w jakim kierunku pójść z leczeniem. To bardzo ważna rzecz.

https://mirapolnext.pl/klocki-lego-10746-juniors-farma-walizeczka-p-8899.html

Re: Psycholog

: 04 lis 2020, 12:38
autor: rubinowa
Każdy psycholog specjalizuje się też w innej dziedzinie psychologii. Dlatego warto również zobaczyć, czym zajmuje się psycholog, seksuolog Warszawa Dominik Haak: https://dominikhaak.pl/ . Jest on świetnym specjalistą.

https://mirapolnext.pl/fotelik-ibert-t-seat-przedni-do-kierownicy-p-13051.html

Re: Psycholog

: 10 lis 2020, 12:53
autor: Trońka
Z mojej strony mogę polecić poradnie - https://spps.pl/ Miałam doświadczenie z kilkoma psychologami z poradni i zawsze rozmowy był miłe i na poziomie. Polecam taką pomoc każdemu, zawsze lżej na sercu !

Re: Psycholog

: 30 lis 2020, 12:36
autor: salomea
Powiem tak jest to bardzo dobra i konkretna metoda, jezeli chodzi o leczenie online, warto sobie pomoc. Prawda jest taka, że w trudnych sytuacjach warto skorzystać z pomocy specjalisty. Tylko w ten sposób można sobie pomóc. Tutaj http://psychomedic.online macie mozliwosc poczytania wiecej o tej terapii online. Szybko można tam zarejestrować się na wizytę i to przez całą dobę.

Re: Psycholog

: 26 sty 2021, 18:01
autor: psychoł32
Jeśli szukasz jaka jest twoja osobowość to polecam https://proficompetence.com . Tak na pewno znajdziesz dużo testów które określą jakie masz kompetencje. Jaka jest twoja osobowość i czy nadajesz się na lidera czy szeregowego pracownika. Polecam bo takie testy może wykorzystać tez biuro karier na uczelni a może też szkoła czy pracodawca. Polecam bardzo

Re: Psycholog

: 12 mar 2021, 14:50
autor: Paweł
Ciekawa opcja jest na stronie https://proficompetence.com/ tutaj dostępne są testy i narzędzia diagnostyczne w celu zbadania predyspozycji zawodowych i interpersonalnych, umiejętności liderskich, osobowościowych i innych dla uczniów i studentów. Myślę że warto się tym zainteresować.

https://mirapolnext.pl/tablet-samsung-galaxy-tab-s2-t813-bialy-p-12236.html

Re: Psycholog

: 28 kwie 2021, 10:14
autor: ryska
Nie zawsze jesteśmy sobie w stanie sami pomóc z problemami natury psychicznej. Wiele osób tłumu je w sobie, albo wyżywa się na innych, a to jest chyba najgorsze co może się zdarzyć. Dlatego jeśli my mamy problemy lub ktoś z naszych bliskich to nie czekajmy, tylko umówmy go na terapię do https://www.damian.pl/zdrowie-psychiczne/ .

cls6-b6-dp

Re: Psycholog

: 29 kwie 2021, 15:15
autor: Ryś
Myślę, że takie terapie i leczenie to dowód odwagi i świadomości osoby potrzebującej wsparcia. Sama korzystam z terapii u psycholog dąbrowa górnicza - to jedna z lepszych psycholożek, ma doświadczenie, ciekawe metody terapeutyczne i szybko diagnozuje pacjenta, co ułatwia i przyspiesza leczenie.

himalaya ayurslim

Re: Psycholog

: 29 kwie 2021, 23:59
autor: asą
Nie mogę wam powiedziec, żebyście nie szli do specjalisty, jeśli tego potrzebujecie, ale na pewno mogę wam dodać, że sklep z cbd https://konopteka.pl/ też należy odwiedzać. Czasem się okaże, że znajdziecie tam dość dużo produktów, które pomogą wam na zdrowie.

Re: Psycholog

: 29 maja 2021, 13:58
autor: Grażyna11
To bardzo dobrze, że dzisiaj coraz więcej osób otwiera się na pomoc psychologiczną. Dzięki temu można faktycznie zdecydowanie skuteczniej zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Klinika PsychoMedic.pl w Krakowie jest na pewno miejscem, gdzie otrzymacie należną opieką, dlatego też zadzwońcie pod numer 12 889 99 99 i już teraz umówcie się do nich na wizytę.

tran skandynawski havet

Re: Psycholog

: 08 lis 2021, 21:03
autor: Hostaras31
Myślicie że ten temat jest dobry do dłuższej rozmowy przy kawie?
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Psycholog

: 10 lis 2021, 14:23
autor: Iwonkas
Obecnie jest sporo dobrych poradni psychologicznych (prywatnych), prywatne poradnie mają zupełne inne podejście do pacjentów, większość jest nastawiona na realną pomoc swoim pacjentom, bo chcą by dobrze też o nich mówiono, że u nich są dobrzy terapeuci, empatyczni i przede wszystkim pomocni. Z czystym sumieniem mogę polecić jedną z nich czyli https://www.spokojwglowie.pl/ od dłuższego czasu korzystam z ich usług i atmosfera panująca w poradni jak i podejście do pacjenta oceniam wzorowo.

Re: Psycholog

: 06 gru 2021, 21:34
autor: MajaSwoszowice
Cześć koleżanko! Głowa do góry. Po każdej burzy przychodzi słońce. Znam przychodnię Salomon. Mają wiele specjalizacji. Sama kiedyś korzystałam z ich usług. Ostatnio, gdy miałam gorszy czas, dostałam od kolegi z pracy namiary na poradnię Elpis: https://www.elpisonline.pl/. To platforma, która umożliwia kontakt z psychoterapeutą online. Co więcej, pozwala na skorzystanie z kursu bazującego na technikach terapii poznawczo-behawioralnej (a więc opartej na badaniach naukowych). Program realizujesz sama, kiedy chcesz. Coś fantastycznego. Poczytaj sobie. Może i Tobie przyda się ta informacja :)