Trening personalny

Szukasz rady związanej z marketingiem i reklamą? Pytaj, pomożemy!
Sławomir

Trening personalny

Post autor: Sławomir »

Jakiś czas temu skorzystałem z kurs na trenera personalnego i przyznam, że bardzo mi to pomogło. Przede wszystkim zauważyłem proste błędy, które popełniałem i juz wiem, na co powinienem zwracać większą uwagę. Jeżeli jesteście zainteresowani to szczerze polecam wszystkim.
treningś32

Re: Trening personalny

Post autor: treningś32 »

Szkolenia na trenera personalnego uczą fachowego podejścia do klienta, takie podejście jest bardzo ważne bo każdy chce mieć indywidualne podejście do swojego przypadku. Szkolenia te dadzą ci wsparcie jakich błędów nie popełniać i jak najlepiej korzystać z tych rad, jak rozwijać swoją stronę i na jaką reklamę postawic. Polecam więc zajrzeć na stronę trenera personalnego kurs tam znajdziecie mnostwo wskazówek.
Jeff

Re: Trening personalny

Post autor: Jeff »

Ostatnio zastanawiałam się nad rozpoczęciem treningów na siłowni i poszukiwałam odpowiednich planów treningowych. Moja znajoma poleciła mi sprawdzenie oferty dostępnej pod tym adresem: https://niedobylska.com/burn-it/plany-treningowe/. Według niej są tam jakościowe plany treningowe, które kompleksowo wspierają trening od początku do końca.
ODPOWIEDZ