Sprawdzony ośrodek dla alkoholika

Polecamy strony, reklamujemy, rekomendujemy.
Awatar użytkownika
Olga
Posty: 27
Rejestracja: 09 cze 2020, 13:37

Sprawdzony ośrodek dla alkoholika

Post autor: Olga »

Cześć jeżeli ktoś z waszych bliskich jest uzależniony od alkoholu a wy chcecie mu pomóc to myślę, że warto zwrócić uwagę na ośrodek Detoks Fenix. Dzięki niemu wyzdrowiało już wiele osób. W odróżnieniu do innych ośrodków ich terapia oparta jest na detoksie organizmu a na życzenie klienta możliwe jest wszycie blokerów takich jak np. esperal.
Awatar użytkownika
Zafira
Posty: 33
Rejestracja: 21 maja 2019, 16:24

Re: Sprawdzony ośrodek dla alkoholika

Post autor: Zafira »

Akurat tego miejsca nie znam, ale wiem, że w prywatnym ośrodku terapii uzależnień Nefo panują komfortowe warunki. Osoby, które tam przebywały bardzo miło wspominają leczenie i życzliwy personel. Psychoterapeuci są wyjątkowo zaangażowani w sprawy podopiecznych. Nie zdarzyło się jeszcze aby ktoś czuł się tam źle. Według rankingu Ośrodków Terapii jest to najlepszy ośrodek uzależnień w Polsce.
Awatar użytkownika
Czajka
Posty: 52
Rejestracja: 15 kwie 2019, 14:33

Re: Sprawdzony ośrodek dla alkoholika

Post autor: Czajka »

Najlepszym ośrodkiem do leczenia alkoholizmu jest Forest. Został on najwyżej oceniony w Rankingu Ośrodków Terapii, dlatego tak wielu ma chętnych do leczenia. Warto dowiedzieć się, jakie mają terminy przyjęć. Panują w nim komfortowe warunki jeśli chodzi o zamieszkanie, bo można korzystać z 2- lub 1- osobowych pokoi z łazienkami. Oprócz nich są oczywiście sale terapeutyczne, rekreacyjne oraz tak zwany chillout room.
Awatar użytkownika
Arkadia
Posty: 2
Rejestracja: 16 wrz 2020, 11:24

Re: Sprawdzony ośrodek dla alkoholika

Post autor: Arkadia »

Ja ze swojej strony polecam Ośrodek Terapii Wiosenna. Znam osobę, która korzystała z pobytu u nich i naprawdę szybko wyleczyła się z nałogu, mimo że rodzina dawała jej małe szanse na to. W tym ośrodku jest bardzo dobry personel, który dba o podopiecznych pod każdym względem. Najważniejsze jest przecież zaangażowanie w problem. Tylko wtedy jest szansa na pozytywny efekt terapii.
Żaneta

Re: Sprawdzony ośrodek dla alkoholika

Post autor: Żaneta »

Dla mnie najlepszym ośrodkiem jest Forest. Mój ojciec był już w takim stanie, że nie wierzyłam że zobaczę go jeszcze kiedyś trzeźwego. Pobyt w tym ośrodku to najlepsze co spotkało mojego ojca ale i moją rodzinę.
Tośka21

Re: Sprawdzony ośrodek dla alkoholika

Post autor: Tośka21 »

To nie jest taka prosta sprawa. Jeśli zastanawiacie się nad tym, co mogłoby być najskuteczniejsze w kontekście leczenia uzależnień, to koniecznie powinniście już teraz zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ i umówić się do nich na konsultacje. Powinniście mieć to na uwadze, bo to bardzo ważna rzecz.
ODPOWIEDZ