szkolenia

Miejsce na inne tematy.
Maruś77

szkolenia

Post autor: Maruś77 »

Witam, chcesz wybrać się na jakieś szkolenie czy też kurs? Wydaje mi się, że może Cię zainteresować coaching kariery czyli wsparcie mentora, który potrafi wpłynąć na rozwój kariery zawodowej poprzez odkrywanie umiejętności. Mieliście kiedyś do czynienia ze szkoleniami tego typu?

CAME BKS22AGE napęd do bram przesuwnych

żuck

Re: szkolenia

Post autor: żuck »

Jeżeli szukacie miejsca, w którym odbędziecie kurs montażu klimatyzacji, a także wykonacie kurs pomiarów elektrycznych to nie znajdziecie lepszego miejsca, niżeli ta firma: https://a-cademy.pl/. Mają ofertę w różnych miejscach Polski, więc warto skorzystać. Nie trzeba daleko jeździć, a ceny są naprawdę bardzo przyjazne. Takie jest moje zdanie :).

Miruś24

Re: szkolenia

Post autor: Miruś24 »

Według mnie kursy powinno wybierać sie mając na uwadze to żeby wybrać coś co jest zgodne z naszymi zainteresowanimi. Jeśli chodzi o kursy informatyczne to warto wziąć pod uwagę szkolenia sysops. SysOps to metoda manualnego zarządzania infrastrukturą IT w firmie. W przypadku SysOps do zadań administratora należy między innymi utrzymanie i wdrażanie technologii oraz hardware’u, do uruchomienia których nie jest wymagana rozległa wiedza programistyczna.

https://mirapolnext.pl/etui-mercury-goospery-jelly-case-iphone-5-5s-p-5453.html

ODPOWIEDZ