Kantor - online

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
twojeplusy
Posty: 41
Rejestracja: 10 lis 2019, 12:42

Kantor - online

Post autor: twojeplusy »

Znalazłem w sieci ciekawy i dobrze działający kantor online. Waluteo, wszystko działa sprawnie i szybko, bardzo niski spread przy wymianie. Waluteo to również bardzo duże bezpieczeństwo transakcji, dzięki temu można być pewnym że pieniądze są zawsze w dobrych rękach.
Awatar użytkownika
SebastianEl
Posty: 42
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:32

Re: Kantor - online

Post autor: SebastianEl »

W mojej opinii jeśli chodzi o dobry kantor internetowy to przed samą wymianą warto po prostu sprawdzić jak kształtują się opinie oraz jaki kantor ma najlepsza ofertę przygotowaną dla klientów indywidualnych, ale również firm. Takie rankingi są przydatne, szczególnie że w przypadku niektórych firm przy pierwszych transakcjach można liczyć na spore obniżki względem prowizji.
dżess

Re: Kantor - online

Post autor: dżess »

Ja słyszałam ostatnio od znajomego, że bardzo dobry ma być kantor Pomarańczarnia.pl https://pomaranczarnia.pl/kontakt/Kantory/Rybaki-12-5 . Z tego co zauważyłam u nich można wymieniać drogą online lub stacjonarnie. Posiadają oni, aż 6 kantorów w Poznaniu. Wszystko u nich odbywa się wygodnie zgodnie z prawem. No i co ważne mają dobry kursy.
Awatar użytkownika
bombka
Posty: 25
Rejestracja: 02 sty 2020, 22:01

Re: Kantor - online

Post autor: bombka »

Jeśli chodzi o kantor , to obecnie jest tego naprawdę sporo. W szczególności tych online. Z tym, że ja zawsze sobie szukam gdzie są najlepsze kursy walut, bo wiadomo, że jak wymieniać to tak, żeby się jak najbardziej opłacało :) Już pomijając fakt,że załatwianie takich spraw przez internet jest po prostu wygodne. Duża oszczędność czasu. Z tego co zauważyłam to bardzo dużo osób korzysta z takiej możliwości.

mfcu
ODPOWIEDZ