Jaką kawę najlepiej kupić?

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
Różańska
Posty: 15
Rejestracja: 05 mar 2019, 12:03

Jaką kawę najlepiej kupić?

Post autor: Różańska »

Jeśli chcesz dostać kawę wysokiej jakości to koniecznie zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego Up Cafe. Mają oni w swojej ofercie kawy, akcesoria do kaw i ekspresy – wszystkie produkty są najwyższej jakości.

ustawienia konta google android
Awatar użytkownika
laptopa
Posty: 63
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:12

Re: Jaką kawę najlepiej kupić?

Post autor: laptopa »

ja bardzo polecam ekspres do kawy kapsułkowy - idealne rozwiazanie dla osob, ktore lubia wypic dobra aromatyczna kawe i cenia sobie jej rozne rodzaje :)
Awatar użytkownika
Ona
Posty: 299
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Jaką kawę najlepiej kupić?

Post autor: Ona »

Przede wszystkim warto zainwestować w jakiś dobry ekspres, a dopiero później zastanawiać się nad wyborem kawy. Ostatnio widziałam na stronie internetowej http://swiatekspresow.pl/nivona-ekspresy-do-kawy/ bardzo fajne ekspresy marki Nivona. Czy ktoś z Was ma w domu może taki sprzęt i mógłby podzielić się opinią na jego temat?
Goośka

Re: Jaką kawę najlepiej kupić?

Post autor: Goośka »

Cześć. Jak pić, to najlepszą z najlepszych prawda? Wprawdzie dla każdego to oznacza co innego. Na stronie znajdziecie kilka porad, jak wybrać kawę inne-f7/jaka-kawe-najlepiej-kupic-t43.html. Jak dla mnie to kawa pellini jest najsmaczniejsza :) Są na piątym miejscu na liście włoskich kaw, a powinni na pierwszym.
ODPOWIEDZ