hobby, filatelistyka

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
emocja
Posty: 51
Rejestracja: 13 wrz 2019, 9:52

hobby, filatelistyka

Post autor: emocja »

Moim zdaniem warto poszukać swojego hobby i poszerzać wiedzę w tym temacie. Na przykład może to być zbieranie znaczków. Ciekawą ofertę znalazłam tu: www.znaczkopol.pl Myślę, że to ciekawe choć spokojne hobby. W sklepie filatelistycznym Znaczkopol.pl znajdują się znaczki kolekcjonerskie z całego świata. A Wy jakie macie hobby?
Awatar użytkownika
mamimi
Posty: 113
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:37

Re: hobby, filatelistyka

Post autor: mamimi »

Kiedyś przez przypadek natknęłam się na artykuł o monetach tutaj : http://www.skarbnicanarodowa.info.pl/opinie/ i przepadłam. Teraz moja kolekcja coraz bardziej się powiększa, nawet dziadek na strychu znalazł małe skarby. A wy lubicie kolekcjonować różne rzeczy?
Awatar użytkownika
ryska
Posty: 76
Rejestracja: 17 paź 2019, 16:15

Re: hobby, filatelistyka

Post autor: ryska »

Przez ciągle siedzenie w domu moje nowe hobby to film za filmem 😉 wczoraj trafiło na Zenek i wrażenia całkiem pozytywne. Zapewne nie jest to pozycja dla każdego ale należy do mojej grupy filmów na odprężenie się
Awatar użytkownika
marcinekPL
Posty: 3
Rejestracja: 26 maja 2020, 15:35
Lokalizacja: Rybie
Kontakt:

Re: hobby, filatelistyka

Post autor: marcinekPL »

Uwielbiam oglądać filmy i seriale online, gdyż w kinie nie można się tak odprężyć jak w domowym zaciszu. Dobry film to podstawa do udanego relaksu! :)
Kocham oglądać filmy i seriale online. Jeżeli coś polecacie, piszcie na priv! :D
Awatar użytkownika
camrat
Posty: 49
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:52

Re: hobby, filatelistyka

Post autor: camrat »

Czytanie to moje hobby. Mogłabym całymi dniami czytać ale wiadomo trzeba zając się też innymi rzeczami :) ostatnio w kilka nocy wchłonęłam książki Henryka Sienkiewicza https://www.taniaksiazka.pl/autor/henryk-sienkiewicz to by przypomnieć sobie nasze stare dzieje.
Łukasz33

Re: hobby, filatelistyka

Post autor: Łukasz33 »

a jaki obecnie polski film najbardziej polecacie? Coś na niedziele wieczór? jestem ciekawa waszych opinii
jowiłka

Re: hobby, filatelistyka

Post autor: jowiłka »

No ja poleciłabym zdecydowanie film Zieja, genialna gra aktorska, miła dla ucha muzyka + film na podstawie biografii. Jeśli macie wolny wieczór to zdecydowanie polecam obejrzeć, dostępny jest na tvp vod.

gdzie znajduje się jod
ODPOWIEDZ