Gdzie nauczyć się jeździć?

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
Różańska
Posty: 15
Rejestracja: 05 mar 2019, 12:03

Gdzie nauczyć się jeździć?

Post autor: Różańska »

Szukasz sprawdzonej szkoły nauki jazdy w Łodzi? Chcesz zdać prawo jazdy kategorii A1? Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z auto szkołą Pałgan. W jej ofercie znajdziesz najlepsze oferty kursów.
Awatar użytkownika
pubkicysta
Posty: 15
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:06

Re: Gdzie nauczyć się jeździć?

Post autor: pubkicysta »

Nie, mnie bardziej interesuje Warszawa, ale dołączę do wątku, bo może mi ktoś coś więcej na temat prawka powie. Interesuje mnie również opinia na temat placówki https://www.badania-kierowcow.warszawa.pl/kontakt/ . Tutaj można zrobić badania na kategorie A i B, a to mnie najbardziej ciekawi. Czy warto się zapisać? Szybko dostanę termin?
Predator
Posty: 107
Rejestracja: 27 wrz 2019, 9:13

Re: Gdzie nauczyć się jeździć?

Post autor: Predator »

Ja robiłem prawo jazdy w szkole Zdaj Prawko w Poznaniu. Mogę ich jak najbardziej polecić. Egzamin zdałem za pierwszym razem ;)

rodzina adamsow dzieci
Awatar użytkownika
Ona
Posty: 299
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Gdzie nauczyć się jeździć?

Post autor: Ona »

A czy warto Waszym zdaniem korzystać w samochodzie z różnych gadżetów, które ułatwiają jazdę samochodem? Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://smartcams.pl/38-kamery-cofania kamery cofania, po całkiem atrakcyjnych cenach. Jak sądzicie, powinnam sobie coś takiego zamówić?
Awatar użytkownika
Hosita
Posty: 27
Rejestracja: 11 wrz 2020, 20:10

Re: Gdzie nauczyć się jeździć?

Post autor: Hosita »

Polecam szkołę Autodrive z Poznania autodrive.com.pl, a zwłaszcza pana Janusza. Cierpliwy, spokojny, punktualny. Ponieważ mają plac blisko ośrodka egzaminacyjnego, to jeździ się często trasami późniejszego egzaminu. I nie mają ukrytych dodatkowych opłat, człowiek od razu wie ile i za co płaci.
Awatar użytkownika
pomorska
Posty: 48
Rejestracja: 05 lip 2019, 12:43

Re: Gdzie nauczyć się jeździć?

Post autor: pomorska »

Akurat ja w Warszawie robiłam prawko, chodziłam na kurs do Motostart na Mokotowie bo tam miałam najbliżej ale jak komuś pasuje inna lokalizacja to są punkty w różnych lokalizacjach w mieście jeśli chodzi o tą szkołę jazdy

solne miasto wieliczka
Emiń

Re: Gdzie nauczyć się jeździć?

Post autor: Emiń »

Moim zdaniem najlepsza szkoła w Częstochowie to OSK Progress państwa Przybylskich https://www.oskprogress.pl. Mają fantastycznych instruktorów, ja miałam okazję jeździć z dwoma i obaj byli ekstra. Do tego jest plac manewrowy ze standardami egzaminacyjnymi, a jeszcze w cenie kursu jest wjazd na plac WORD więc już w ogóle super.
Ulapś91

Re: Gdzie nauczyć się jeździć?

Post autor: Ulapś91 »

Ja polecam Ci skorzystanie z usług instruktora a że wlasnie ja taki kurs instruktora narciarstwa wykonałam to zapraszam właśnie skoryztsania z mojej oferty. Jeżeli chcesz uzyskać więcej infromacji to koneicznie zaglądnij na strone gdzie znajdziesz wszytskie odpowiedzi na pytania. Polecam
ODPOWIEDZ