amerigas

Miejsce na inne tematy.
Marcinuś2344

amerigas

Post autor: Marcinuś2344 »

Cześć, nie wiecie czy ogrzewanie gazem ziemnym czy może gazem płynnym będzie lepsze? Rzućcie okiem na ogrzewanie amerigas opinie. Ta firma doradzi Wam co w waszym przypadku będzie lepsze. Znacie inne firmy, które zajmują się montowaniem różnego rodzaju ogrzewań?
Awatar użytkownika
Matrion
Posty: 46
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:15

Re: amerigas

Post autor: Matrion »

Wybierając ogrzewanie domu warto i pomyśleć o innych rozwiązaniach niż ogrzewanie gazem. Ja nie upierałam się przy tym, a sporo osób mnie do tego namawiało. Poczytałam, zrobiłam rozeznanie w internecie i tak znalazłam firmę Erco Łódź i proponowane przez nich ogrzewanie pompą ciepła. Nie wiem jak na przestrzeni lat, ale pierwszy rok bardzo sobie chwalę, wszystko świetnie się sprawdza, a sama firma też terminowo wszystko załatwiła.
vóx

Re: amerigas

Post autor: vóx »

A ja ich niestety nie znam, ale wydaje mi się, że nie ma tego złego, jeśli na przykład zastanowimy się nad możliwościami, jakie daje nam ogólnie ktoś, kto się na tym zna. No i ogrzewanie gazowe jest dziś często wybierane, więc ja bym z tego nie rezygnował. A jednak dodatkowo powiedziałabym, że warto sprawdzać takie możliwości jak pompy cyrkulacyjne.
Ełgeni

Re: amerigas

Post autor: Ełgeni »

Tak naprawdę ja nigdy nie miałem okazji ogrzewania gazem więc niestety nie bardzo wiem również jak się sprawdza tego typu rozwiązanie. Sam dość długo szukałem dla siebie dobrego rozwiązania i myślę, że w końcu udało mi się je znaleźć. Postawiłem na wybór systemu ogrzewania i chłodzenia Aircon które sprawdza się po prostu znakomicie.
ląsik

Re: amerigas

Post autor: ląsik »

W sumie ja to wam powiem, że mnie to przeraża, że Polska ma tak mały zasób własnego gazu. Przecież my powinniśmy się uniezależniać od innych państw, a to w tym względzie nie takie łatwe. No, ale nic z tym nie zrobimy, jest jak jest. Można dodatkowo powiedzieć, że też pompy cyrkulacyjne są ważne. Może też zakładacie je przy piecach?
Łucja

Re: amerigas

Post autor: Łucja »

To prawda sam gaz w naszym kraju jest niezwykle popularny i ja uważam, że również fajnie jest wiedzieć o tym w jaki sposób w ogóle oznakowane są gazociągi. W takiej sytuacji chciałabym każdego zachęcić do przeczytania wpisu https://znaki-bhp.pl/oznakowanie-gazociagow gdzie ta kwestia została bardzo dokładnie wyjaśniona.
ODPOWIEDZ