Strona 1 z 1

Psychoterapia

: 05 lis 2020, 23:41
autor: Maź
Terapia indywidualna czy grupowa - jaka Waszym zdaniem jest lepsza, skuteczniejsza? Czy to zależy od problemu z jakim boryka się człowiek? Czy to raczej indywidualna kwestia każdego pacjenta?

Re: Psychoterapia

: 05 mar 2021, 10:00
autor: karolka
Ja uważam, że jest to tylko i wyłącznie kwestia indywidualna. Oczywiście zależy też od tego, jaki dana jednostka ma problem. Każdy psycholog może zajmować się innymi sprawami. Dlatego polecam rzucić okiem na Centrum Terapii HAAK - Twoja psychoterapia w Poznaniu: https://dominikhaak.pl/zespol/ .

Re: Psychoterapia

: 20 mar 2021, 13:27
autor: laptopa
Wiesz co, ja duzo dobrego slyszalam o centrum medycznym https://www.damian.pl/zdrowie-psychiczne/ w Warszawie. Faktycznie podchodza do pacjenta jak do czlowieka i dbaja o to by czul sie tam tez dobrze na terapii a to jednak wazne, przy leczeniu psychologicznym.

Re: Psychoterapia

: 23 kwie 2021, 22:27
autor: Tośka21
Ale przecież dzisiaj możecie o wiele skuteczniej podejść do tak poważnych tematów. Ja na pewno mogę Wam od razu zasugerowac, byście wybrali się do kliniki psychomedic.pl. Tam otrzymacie zdecydowanie najlepszą pomoc terapeutów, więc koniecznie z tego skorzystajcie. Na stronie https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ możecie umówić się na wizytę, więc miejcie to na uwadze.