Strona 1 z 1

Tworzenie stron internetowych

: 22 cze 2020, 10:55
autor: Robert73
Witam, zamierzam skorzystać z usług tworzenia stron internetowych firmy http://michael-studio.pl. Czy ktoś korzystał juz z ich usług i co o nich sadzicie?

Re: Tworzenie stron internetowych

: 22 cze 2020, 16:09
autor: mleczko90
Nie korzystalem, ale moge polecić firmę w kwestii budowania sklepów internetowych - aptus. Maja platforme aptusshop która jest po prostu pefrekcyjna
_________________________
https://www.aptusshop.pl/sklepy_interne ... llegro.php

Re: Tworzenie stron internetowych

: 24 cze 2020, 18:54
autor: fikura
To trzeba koniecznie zgłosić się do osób bądź firmy, którzy dobrze ogarniają temat i mają doświadczenie nie tylko w tworzeniu stron, ale także prowadzeniu działań marketingowych dla strony - pozycjonowanie itd. Jakby były z tym problemy to trzeba zrobić audyt marketingowy, tutaj http://ammf.pl/ o tym możecie poczytać.

Re: Tworzenie stron internetowych

: 15 lip 2020, 21:46
autor: Julia1
Decydując się na jakąkolwiek formę reklamy oczekujemy wymiernych korzyści, chociażby wzrostu sprzedaży usług czy produktów. Jednak same działania marketingowe mogą okazać się niewystarczające. Warto stawiać na dobry content, który daje wiele korzyści. Profesjonalne podejście http://blog.sklep.pl/ z pewnością przyczyni się do optymalizacji działań, szybszej realizacji celów sprzedażowych, a tym samym do obniżenia kosztów. Już oni wiedzą jak to skutecznie zrobić.

Re: Tworzenie stron internetowych

: 23 wrz 2020, 21:52
autor: Ona
A czy ktoś z Was zlecał może utworzenie firmowej strony internetowej w firmie ENITEO? Ja trafiłam ostatnio na jej ofertę na stronie https://www.eniteo.pl/strony-internetow ... strony-www i wydała mi się ona całkiem atrakcyjna... Orientujecie się może, ile za taką stronę u nich mniej więcej zapłacę?