Strona 1 z 1

Dobry serwis agd w Krakowie

: 08 lut 2020, 12:08
autor: izabela
Przeczytałam wiele pozytywnych opinii klientów http://pomoc-agd-krakow.pl/ i sama zwrócę się do nich o pomoc. Zepsuł mi się mikser i nie wiedziałam, gdzie w Krakowie znajdę dobrego specjalistę. W końcu tak dużo osób musi mieć rację. i sprawdziło się. Naprawili, nie zapłaciłam dużo i polecam.

Re: Dobry serwis agd w Krakowie

: 06 mar 2020, 1:03
autor: rossi
A może warto byłoby kupić nowy sprzęt, zamiast naprawiać stary? Czasami niewiele dołożysz i możesz mieć coś w pełni sprawnego. Tak przykładowo teraz mam z wyciskarką, która mi siadła. Planuje kupić coś nowego. Już rozglądnęłam się to tu, to tam i znalazłam idealny dla siebie model hurom. Według mnie jest najlepszy.

Re: Dobry serwis agd w Krakowie

: 12 mar 2020, 11:20
autor: Paul
Dobrze radzisz.

Re: Dobry serwis agd w Krakowie

: 24 mar 2020, 21:18
autor: Ona
A czy zepsuł się Wam kiedykolwiek ekspres do kawy? Jeśli coś takiego by się Wam przytrafiło, to polecam skontaktować się z firmą https://klinikaekspresow.pl/siemens. Kurier sam przyjedzie i odbierze od Was zepsuty sprzęt, nie musicie nawet ruszać się z domu ;)

Re: Dobry serwis agd w Krakowie

: 13 paź 2021, 19:12
autor: Kajtek
Podzielę się swoim doświadczeniem, odnośnie serwisu. Dodam, iż jestem zwolennikiem naprawy sprzętów. Ostatnio zepsuła mi się lodówka, wezwałem serwis http://www.naprawalodowek-krakow.pl/
jestem bardzo zadowolony, fajny kontakt z serwisantem, awaria została sprawnie usunięta, lodówka działa, koszt niewielki. Polecam