Strona 1 z 1

Dom opieki

: 24 sie 2019, 9:23
autor: cytra
Uważam, że taki dom seniora to super opcja. Przede wszystkim dlatego, że nasz senior jest 24 godziny na dobę pod opieką. W Łodzi też znajduje się takie miejsce: https://www.familia.lodz.pl/. Warto rozważyć.

Re: Dom opieki

: 09 mar 2020, 17:57
autor: Balon
Dobry dom opieki jest również w Nowym Dworze Mazowieckim. Mówię o zakładzie opiekuńczo-leczniczym "Dom Rodzinny". Seniorzy mogą tam przebywać na NFZ, ale też prywatnie. Mają tam bardzo dobre warunki, można mieć nawet 1-osobowy pokój z prywatną łazienką. Z racji, iż to ZOL to jest tam również stała opieka nie tylko personelu i pielęgniarek ale też lekarzy.

Re: Dom opieki

: 11 mar 2020, 15:22
autor: Eugen
W przeciwieństwie do założyciela tematu uważam, że dom opieki to jednak ostateczność.

https://www.mobica.pl/skuteczne-pozycjonowanie-jak-wiele-znaczy/

Re: Dom opieki

: 03 lip 2020, 14:28
autor: emocja
Wiele starszych osób ma problemy z pamięcią co może zwiastować chorobę Alzheimera. Myślę, że warto korzystać z nowoczesnych metod leczenia i zapisać się na terapię. Ciekawe informacje na ten temat znalazłam tu: www.ortmedis.eu. Choroba jest niebezpieczna, ponieważ początkowe etapy mogą łatwo zostać zignorowane, ponieważ są łagodne. Jednak z czasem dolegliwości się nasilają i osoba chora nie może sama funkcjonować. Na szczęście terapia jest skuteczna. Warto dowiedzieć się więcej.

Re: Dom opieki

: 16 lip 2020, 16:10
autor: Matrion
Wraz z wiekiem ze zdrowiem jest coraz gorzej i trzeba się do tego przyzwyczaić. Musicie się tu zaopiekować waszymi rodzicami, tak jak i oni robili to gdy wy byliście dziećmi. Moja mama ma już spore problemy ze słuchem, jest to uciążliwe, ale są i gorsze problemy zdrowotne. Znalazłam tu aparat słuchowy w firmie https://www.brandvital.eu/ Mają tu duży wybór tego typu sprzętów. Warto tu wiedzieć, że na takie rzeczy można dostać refundacje, dofinansowanie z NFZ.

Re: Dom opieki

: 23 paź 2020, 11:22
autor: Daraźka
Polecam sprawdzić co oferuje - http://miasteczko-seniora.pl/prywatny-d ... i-seniora/ Miasteczko Seniora będzie stanowić nietypowy dom opieki dla starszych osób, chcących żyć na własnych warunkach.

Re: Dom opieki

: 05 gru 2020, 15:45
autor: salomea
Opiekę nad osobą starszą najlepiej powierzyć opiekunce, która będzie pomocą przez cały czas. Można skorzystać z pomocy tych opiekunek http://podtopolami.eu Mają one naprawdę dobre podejście do starszych osób.

Re: Dom opieki

: 31 gru 2020, 17:41
autor: wiśka
Fakt ten dom seniora jest faktycznie ok. Jako dom opieki http://podtopolami.eu, który znajduje się w Piotrkowie trybunalskim odchodzimy od tego stereotypu. Przede wszystkim skupiamy się na kompleksowej opiece medycznej oraz przywracaniu sprawności. Nasi pensjonariusze mają zapewnioną nie tylko pomoc medyczną, ale również zabiegi rehabilitacyjne

Re: Dom opieki

: 08 cze 2021, 20:25
autor: ogóreczek
Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań sprawdź ten link https://www.wypadkiwpracy.co.pl

Re: Dom opieki

: 29 cze 2021, 20:45
autor: Oleś
Jeśli szukacie domu spokojnej starości, godnego zaufania, to polecam ten http://www.domlesnezacisze.pl/. W ramach oferty domu znajdziecie ofertę pobytów krótkoterminowych, przydatnych w nagłych niespodziewanych okolicznościach oraz ofertę długoterminową.

Re: Dom opieki

: 01 lip 2021, 13:42
autor: wieśka
a czy ktoś z forumowiczów zastanawiał się nad ośrodkiem https://podtopolami.eu/ ? czytałam trochę w sieci u uważam, że opieka medyczna jest zdecydowanie na wysokim poziomie. Moja babcia potrzebuje opieki dlatego też zastanawiamy się nad takim rozwiązaniem.