Strona 1 z 1

własna firma

: 30 cze 2021, 17:25
autor: gość
Niestety, ale własna firma to nie tylko przyjemnosci iliczenie zysków ale też ciężka praca i załatwianie wiele spraw prawnych. Samemu ciezko poradzić sobie z wieloma sprawami,dlatego też lepiej postawić na pomoc specjalistów z http://erzecznikpatentowy.pl/ . Przynajmniej mamy pewność , że wszystko bedzie odpowiednio i zgodnie z prawem załatwione.

Re: własna firma

: 30 cze 2021, 17:58
autor: ryska
Prowadzę swoją działalność i wiem, że to nie jest wcale taki łatwy kawałek chleba. Na szczęście jest kilka kierunków gdzie możemy skorzystać o pomoc, np jeśli chodzi o marketing. Mnie tutaj wspiera agencja http://womm.com.pl/ która już zrealizowała dla mnie kilka świetnych kampanii dzięki którym mogłam się rozwinąć na nowe kierunki.

Re: własna firma

: 31 paź 2021, 22:58
autor: kuśka
Prowadzę własną działalność już kilka lat i to czego się nauczyłam, że podstawą staje się coraz ważniejsza reklama sieciowa. Ta pozwala firmie być dostrzeżonym klientom, co nie jest łatwe wokół coraz liczniejszej konkurencji. Tu wspiera mnie agencja https://marketingbydgoszcz.pl/ która poprzez marketing internetowy, potrafi świetnie wzmocnić widoczność marki w wyszukiwarkach sieciowych.