Strona 1 z 1

transport

: 28 maja 2021, 17:03
autor: ogóreczek
Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań wystarczy klik http://www.koptech.com.pl/transport-niskopodwoziowy/

Re: transport

: 18 cze 2021, 23:30
autor: wędrowiec99
W transporcie ważna jest też logistyka, dzięki firmie https://logit.com.pl/logistyka-magazynowa-logit/ możemy skorzystać z profesjonalnych usług magazynowych oraz logistycznych. Dzięki temu nasz transport będzie dużo bardziej optymalnie wykorzystany, będzie też mniej przestojów. Warto też pomyśleć o takiej usłudze jeśli poszukujemy optymalizacjo kosztów.

Re: transport

: 28 cze 2021, 12:24
autor: Szymeś
Jeżeli będziecie szukali skutecznych opcji rozwoju transportu w swojej firmie to tutaj na pewno warto zwrócić uwagę na system Flotman w przypadku którego będziecie mogli skuteczniej zarządzać swoją flotą samochodów, ale również podnosić efektywność co przełoży się na ograniczenie wydatków i wzrost zyskowoności W naszym przypadku to ponad 20% mniejsze wydatki kiedy m.in wykorzystujemy eco driving. Warto się dowiadywać u ułatwieniach, ale i nowych wymaganiach m.in odnośnie ustawy o elektromobilności https://www.flotman.pl/blog/ustawa-o-el ... ger-floty/ pozdrawiam!

Re: transport

: 05 lip 2021, 12:01
autor: łęcka1
Wszystko też zależy od tego, co dokładnie chcemy przetransportować. Myślę, że może Was zainteresować między innymi transport pojazdów poznań: https://www.pomocdrogowa.w.poznaniu.pl/ ... -pojazdow/ . Warto zapisać sobie namiary na tę firmę, mogą się przydać.