Czy warto stosować olej konopny?

Ciekawostki o reklamie.
Matyldą

Czy warto stosować olej konopny?

Post autor: Matyldą »

Czy wiecie że olejek cbd może okazać się skuteczny w łagodzeniu objawów różnych chorób skóry - począwszy od egzemy po trądzik. Wszystko dzięki temu, że stymuluje procesy regeneracyjne skóry i ją koi, a jednocześnie działa antybakteryjnie i przeciwgrzybiczo. A to właśnie bakterie prowadzą do powstawania wyprysków. Olej reguluje również procesy wydzielania sebum.
Lód

Re: Czy warto stosować olej konopny?

Post autor: Lód »

Zastanawialiście się kiedykolwiek cbg co to jest? Ja stosunkowo niedawno dowiedziałam się o jego istnieniu i w sumie dzięki stronie Endoco wiem już o co z tym wszystkim chodzi. Jeżeli planujecie zakup jakiś produktów konopnych, to polecam wam odwiedzić właśnie ten sklep, ponieważ mają bardzo rozbudowany asortyment pod tym względem.
pąnda

Re: Czy warto stosować olej konopny?

Post autor: pąnda »

Również polecam skorzystać z produktów z CBD. Na początku podchodziłem do tego tematu dość specyficznie i obawiałem się że nie będzie działać. Na próbę zamówiłem kilka gramów i paliłem przez 2 tygodnie i widziałem różnice w samopoczuciu czy w jakości życia. Polecam od siebie sklep CBD - w nim można znaleźć fajne ceny jak i hurtowe. Napiszcie co wy o tym sądzicie.
Robertuś88

Re: Czy warto stosować olej konopny?

Post autor: Robertuś88 »

Lód pisze: ↑31 maja 2021, 13:06 Zastanawialiście się kiedykolwiek cbg co to jest? Ja stosunkowo niedawno dowiedziałam się o jego istnieniu i w sumie dzięki stronie Endoco wiem już o co z tym wszystkim chodzi. Jeżeli planujecie zakup jakiś produktów konopnych, to polecam wam odwiedzić właśnie ten sklep, ponieważ mają bardzo rozbudowany asortyment pod tym względem.
Nie wiedziałam, że to jest związane z konopią. Dobrze wiedzieć.
_____
olejek cbd 10
ląsik

Re: Czy warto stosować olej konopny?

Post autor: ląsik »

pąnda pisze: ↑05 cze 2021, 16:40 Również polecam skorzystać z produktów z CBD. Na początku podchodziłem do tego tematu dość specyficznie i obawiałem się że nie będzie działać. Na próbę zamówiłem kilka gramów i paliłem przez 2 tygodnie i widziałem różnice w samopoczuciu czy w jakości życia. Polecam od siebie sklep CBD - w nim można znaleźć fajne ceny jak i hurtowe. Napiszcie co wy o tym sądzicie.
No pewnie, że tak, bo to jest zdrowe. No i jesteśmy w dobrym zdrowiu, kiedy go stosujemy. No i taki olejek cbd https://konopteka.pl/kategoria/oleje-cbd to fajna sprawa.

satyna bawełniana forum
Grażyna11

Re: Czy warto stosować olej konopny?

Post autor: Grażyna11 »

Jest to ciekawym pomysłem. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://ktomalek.pl/suplementy/cholesterol/cs-3/1 i dowiedzieli się, w jaki sposób moglibyście już teraz poradzić sobie z odpowiednim doborem pokarmów, by utrzymać swój cholesterol na odpowiednim poziomie.
Awatar użytkownika
pepe
Posty: 72
Rejestracja: 17 cze 2019, 22:43

Re: Czy warto stosować olej konopny?

Post autor: pepe »

Matyldą pisze: ↑29 maja 2021, 10:37 Czy wiecie że [ może okazać się skuteczny w łagodzeniu objawów różnych chorób skóry - począwszy od egzemy po trądzik. Wszystko dzięki temu, że stymuluje procesy regeneracyjne skóry i ją koi, a jednocześnie działa antybakteryjnie i przeciwgrzybiczo. A to właśnie bakterie prowadzą do powstawania wyprysków.
Nawet olej rzepakowy, stosowany w kuchni, można wykorzystać np. robiąc olejowanie włosów olejem rzepakowym https://olejrzepakowy.com/zdrowie-uroda/
Taarax

Re: Czy warto stosować olej konopny?

Post autor: Taarax »

Olej konopny stosowałam tylko w pielęgnacji twarzy i był całkiem ok :) Widziałam,że ktoś pisał o spalaniu tłuszczu, a używałyście tego produktu spalacze tłuszczu ? Słyszałam same dobre opinie i jestem ciekawa co o tym sądzicie? Myślę o przetestowaniu, moja przyjaciółka mówi, że faktycznie stosowanie pomogło jej schudnąć
ODPOWIEDZ