Zaproszenia ślubne

Tutaj możesz zareklamować swoją firmę. Czym się zajmuje? Dlaczego warto skorzystać z Twoich usług lub kupić Twój produkt?
Awatar użytkownika
mimik89
Posty: 43
Rejestracja: 14 lut 2019, 13:50

Zaproszenia ślubne

Post autor: mimik89 »

Wydaje się, ze zaproszenia ślubne to takie niby nic a jednak warto przywiązać do nich jakąś uwagę. Widziałam, ze tutaj https://www.extrema.com.pl/6,zaproszenia-slubne.html mają bardzo łądne ślubne zaproszenia.Jestem na etapie wyboru odpowiednich zaproszeń i cały czas się zastanawiam czy wybrać jakiś jeden motyw przewodni, który będzie się powtarzał przez cały ślub czy coś nie pasujące totalnie do reszty.

o bhp
Awatar użytkownika
Mycha
Posty: 5
Rejestracja: 09 maja 2019, 22:24

Re: Zaproszenia ślubne

Post autor: Mycha »

Nigdy nie używałem takich ofert. Może w końcu będzie ten pierwszy raz.
Ilekroć coś wyda ci się dziwne, przypomnij sobie, gdzie jesteś, i zamiast się dziwić, spróbuj zrozumieć.
Awatar użytkownika
puma89
Posty: 104
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:15

Re: Zaproszenia ślubne

Post autor: puma89 »

Moja znajoma kupowała ostatnio zaproszenia na komunię tutaj https://farrowdesign.pl i mówiła, że mają tam różne opcje na najważniejsze okoliczności. Także jak szukasz czegoś dla siebie na ślub to możesz sobie zajrzeć, bo według mnie oferta jest naprawdę opłacalna.

duża miska
Awatar użytkownika
cytra
Posty: 36
Rejestracja: 18 lut 2019, 9:31

Re: Zaproszenia ślubne

Post autor: cytra »

Zajrzyj na portal ślubny https://cozweselem.pl/ . Oprócz propozycji zaproszeń znajdziesz tam ciekawe oferty firm powiązanych z branżą ślubną. Z pewnością dzięki tej stronie zorganizujesz swój ślub i całą uroczystość weselną, która będzie niezapomnianym przeżyciem.
Awatar użytkownika
Ona
Posty: 299
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Zaproszenia ślubne

Post autor: Ona »

My zarówno zaproszenia na nasz ślub jak i inne gadżety ślubne zamawialiśmy w sklepie internetowym happenings.pl. Wybór takich rzeczy jest tam naprawdę bardzo szeroki, więc jestem przekonana, że również i Wam uda się tam coś wybrać ;)
Awatar użytkownika
twoja
Posty: 38
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:22

Re: Zaproszenia ślubne

Post autor: twoja »

Z tego co widzę, większość karnetów ślubnych to po prostu nieciekawe i powtarzalne zaproszenia. Ja na przykład bym się na nie nie zdecydowała, bo chcę czegoś naprawdę innego. I tak znalazłam te zaproszenia na ślub https://farrowdesign.pl i na nie się zdecyduję. Przecież przyznacie sami, że nigdzie nie ma podobnych, prawda?
Awatar użytkownika
Miwonik
Posty: 42
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:35

Re: Zaproszenia ślubne

Post autor: Miwonik »

Najlepiej oczywiście jak wszystko będzie w jednym klimacie zrobione, od dekoracji po takie dodatki jak zaproszenia. Ja mam już prawie wszystko gotowe. Na stronie http://fotobudazwooda.pl znalazłam jeszcze fajną opcję, drewnianą fotobudkę. Na pewno na każdym weselu ta się sprawdzi.

diament pro
Awatar użytkownika
izabela
Posty: 30
Rejestracja: 05 lip 2019, 10:23

Re: Zaproszenia ślubne

Post autor: izabela »

Zaproszenia to nie "niby nic". To bardzo ważny element, który powinien pasować do całej stylistyki wesela i ślubu. Kilka lat temu mógł być problem z doborem odpowiednich zaproszeń, ale obecnie wystarczy poszukać i odpowiednie zaproszenia się znajdą. Dostępne są zarówno klasyczne zaproszenia, jak i takie https://lilyzaproszenia.pl/rustykalne-z ... lubne-nude w rustykalnym stylu.
Anuśka45

Re: Zaproszenia ślubne

Post autor: Anuśka45 »

Zaproszenia ślubne to jedna z pierwszych rzeczy do załatwienia. oczywiście wcześniej musimy mieć ustaloną, w miarę pewną listę gości weselnych. Zastanawiam się nad faktem czy organizujecie przed ślubem uroczystości takie jak Błogosławieństwo Młodej Pary ? Wśród naszych znajomych i w naszej rodzinie jest to raczej normą a jak jest u Was? Jeśli są wśród was osoby, które nie wiedzą o co chodzi - to zachęcam do artykułu, porady na jednym z blogów o tej tematyce.

cena bramy wjazdowej
ODPOWIEDZ