Gdzie na drinka

Barter narzędziem darmowej reklamy. Jak z niego skorzystać?
Awatar użytkownika
mimik89
Posty: 43
Rejestracja: 14 lut 2019, 13:50

Gdzie na drinka

Post autor: mimik89 »

W Warszawie jest sporo ciekawych miejsc na organizacje takiej imprezy. Może po prostu wypad do ciekawego baru, gdzie każdy będzie mógł się wyluzować i porozmawiać na tematy inne niż praca My byliśmy w Roots http://therootsbar.com/#section-location Świetne miejsce obok Teatru Narodowego. Można również dowiedzieć się tam o sztuce barmańskiej i pooglądać historyczne eksponaty zwiazane ze sztuką barmańską.
Awatar użytkownika
soser
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2019, 8:35

Re: Gdzie na drinka

Post autor: soser »

Dobre, sprawdzone oferty są zawsze tutaj mile widziane. Liczę na dalszą współpracę!

l assault
Dziwne, że ludzie mogą się znać przez tyle lat i tak bardzo mylić się co do siebie.
Awatar użytkownika
geman
Posty: 3
Rejestracja: 20 maja 2019, 19:29

Re: Gdzie na drinka

Post autor: geman »

Jak najbardziej zgadzam się z poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć
Pamiętam. Pamiętam wszystko. I to boli mnie najbardziej.
Awatar użytkownika
szak
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2019, 16:35

Re: Gdzie na drinka

Post autor: szak »

Kompletnie inaczej myślę w tej kwestii. Każdy jednak może mieć swoje zdanie.
Zdaje mi się, że widzę... gdzie?
- Przed oczyma duszy mojej.
Awatar użytkownika
Ona
Posty: 299
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Gdzie na drinka

Post autor: Ona »

A chodzicie czasami na degustacje alkoholi? Jeśli jeszcze nie mieliście okazji, to polecam, bo to naprawdę bardzo fajne doświadczenie :) Ja ostatnio byłam na takiej degustacji w Blackbeard we Wrocławiu i bardzo miło to wspominam ;)
Awatar użytkownika
miodunka
Posty: 5
Rejestracja: 27 paź 2019, 16:33

Re: Gdzie na drinka

Post autor: miodunka »

A na blogach już szukałeś? Jak nie to musisz od tego zacząć.
ten kto z uporem wypiera się brzydkich stron tego co robi nigdy nie wyciąga nauki ze swych błędów.
Awatar użytkownika
wesolyadam
Posty: 6
Rejestracja: 28 paź 2019, 23:49

Re: Gdzie na drinka

Post autor: wesolyadam »

Oj tam od razu drinka, winko jest dużo bardziej wyrafinowane i eleganckie, jeżeli chodzi o randkę :) a tym bardziej, jeżeli szykuje się długi wieczór na spacery, zwiedzanie, kino itp, to najlepiej wypić wino bezalkoholowe i mieć spokojną głowę o transport, czy samopoczucie :)
Awatar użytkownika
Jula
Posty: 3
Rejestracja: 25 lis 2019, 18:56

Re: Gdzie na drinka

Post autor: Jula »

Dobrze się złożyło, że założyłem tutaj konto. Znalazłem już wiele ciekawych i przydatnych rozwiązań.
Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję.
Awatar użytkownika
Olgix
Posty: 4
Rejestracja: 02 mar 2020, 13:50

Re: Gdzie na drinka

Post autor: Olgix »

Właśnie wyruszam do Warszawy - podbijam temat :)
Awatar użytkownika
puszigo
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2020, 7:56

Re: Gdzie na drinka

Post autor: puszigo »

wesolyadam pisze: ↑03 lis 2019, 1:40 Oj tam od razu drinka, winko jest dużo bardziej wyrafinowane i eleganckie, jeżeli chodzi o randkę :) a tym bardziej, jeżeli szykuje się długi wieczór na spacery, zwiedzanie, kino itp, to najlepiej wypić wino bezalkoholowe i mieć spokojną głowę o transport, czy samopoczucie :)
Wina 0% to faktycznie super sprawa. Od pewnego czasu nie mogę pić alkoholu i regularnie sięgam po takie napoje. Super, że w dzisiejszych czasach mamy tak duży wybór win bez alkoholu. Można przez internet zamówić wina słodkie i wytrawne, czerwone i białe, a także musujące na specjalne okazje. Ciekawe jaki Wy polecacie najlepszy sklep internetowy sprzedający wino bezalkoholowe?
Brożek

Re: Gdzie na drinka

Post autor: Brożek »

W Warszawie fajnych miejsc na drinka jest od groma, w zasadzie wiele lokali ma swój klimat i jakąś wyróżniająca cechę, najlepiej zrobić sobie tripa, jeden drink jeden lokal, byle nie przesadzić :D co ciekawe jest w Warszawie usługa podania takiej kroplówki witaminowej https://www.medycznydetox.pl/oferta/kroplowki-po-kacu która w przypadku dużego kaca skutecznie i szybko stawia na nogi.
ODPOWIEDZ