prawnicy

Szukasz rady związanej z marketingiem i reklamą? Pytaj, pomożemy!
ćmik

prawnicy

Post autor: ćmik »

Porady prawne - czy ktoś z Was korzystał kiedyś z pomocy prawnika? W jakiej sprawie? Jak to się skończyło? Czy mógłby ktoś się podzielić swoim doświadczeniem?
Awatar użytkownika
Julia1
Posty: 19
Rejestracja: 17 gru 2019, 15:49

Re: prawnicy

Post autor: Julia1 »

Korzystałam z pomocy prawnika w sprawie o podział majątku. Prawdziwe jest powiedzenie, że z rodziną to tylko na zdjęciach i najlepiej z brzegu. Teraz poczucie humoru mi wróciło, ale był czas, że nie było mi do śmiechu. Bardzo mi pomogła adwokat Barbara Węgłowska z kancelarii Węgłowski. Bardzo rzeczowa i kompetentna, z indywidualnym podejściem. Znalazła najlepsze dla mnie rozwiązanie, dobrze że nie pozwoliłam mojej rodzince wejść sobie na głowę.
Wiewiór009

Re: prawnicy

Post autor: Wiewiór009 »

Jak już, to zgłoś się do tej kancelarii prawnej we Wrocławiu. Możesz im zaufać w 100%. Są świetni, mają ogromną wiedzę, a do każdego przypadku podchodzą w indywidualny sposób.
Awatar użytkownika
kaffior
Posty: 51
Rejestracja: 24 cze 2019, 9:57

Re: prawnicy

Post autor: kaffior »

Tak, ja miałem raz okazję korzystać z pomocy prawnika. No i przyznam że trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno, bo już za pierwszym razem trafiłem na doskonałego adwokata. Jak chcesz to tu masz namiary https://gajda-adwokat.pl/ Ogólnie to w sądzie rzetelny i profesjonalny adwokat to skarb
Michał

Re: prawnicy

Post autor: Michał »

Sprawy spadkowe często nie są takie proste, jakby się mogło wydawać. Niestety po śmierci najbliższego, okazuje się, że pozostawione przez niego dobra, mogą dzielić rodzinę. Dlatego warto skorzystać z pomocy adwokata. Z mojej strony polecam tę kancelarię https://www.bialystok-adwokaci.eu/sprawa-spadkowa.html. Warto również zapoznać się z informacjami na ich stronie o tym, kiedy przysługuje nam spadek.
gałązka

Re: prawnicy

Post autor: gałązka »

Oj w sprawach spadkowych nie ma chyba bardziej doświadczonego i skutecznego prawnika niż mec. Cejrowski, zerknij na https://cejrowski.pl/ czym kancelaria się zajmuje, poczytaj opinie o nich i skontaktuj się w sprawie - szybko zareagują i pomogą, także na Facebooku możesz podpytać
Wołarka

Re: prawnicy

Post autor: Wołarka »

A ja sporo dobrego słyszałam o mec. Mindykowskim, zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy spadkowe właśnie. Oczywiście pewnie nie ma tak dużego , wieloletniego doświadczenia ale za to charyzmę i upór warty docenienia, bo wiele spraw dzięki tym cechom i wiedzy wygrywa
amelapośka

Re: prawnicy

Post autor: amelapośka »

U mnie sprawa jest taka, że po śmierci dziadków do podziału jest duży spadek i to na 4 osoby, niestety testament nie został spisany i klops.... szukam kogoś dobrego od spraw spadkowych, aby móc ogarnąć ten burdel w papierach i jakoś się dogadać z resztą. Czy mecenas Mindykowski dużo bierze? Bo właśnie zależy mi na kimś konkretnie z Gdańska.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG ..
kornaś

Re: prawnicy

Post autor: kornaś »

Miałem okazje korzystać z jego pomocy i powiem tak - za każde pieniądze warto, zwłaszcza przy trudnych sprawach gdzie inaczej się nie dogadacie z pozostałymi spadkobiercami. mec. Mindykowski to mistrz negocjacji także, z jego pomocą będzie wiele łatwiej uzyskać jakiś kompromis. Co do ceny to myślę, że porównywalnie z innymi prawnikami - kwestia dogadania i sprawy oczywiście, poziomu zaawansowania i trudności
Andżela 24

Re: prawnicy

Post autor: Andżela 24 »

Dużo osób w ostatnich latach zdecydowało się na wzięcie kredytu we frankach. I niestety mają problem z jego spłatą, brakuje prawników, którzy pomogliby wesprzeć roszczenia frankowiczów. Zazwyczaj problemy ze spłatą wynikają z błędów umów kredytowych, lub niewiedzy kredytobiorców.
wołekola

Re: prawnicy

Post autor: wołekola »

Ja miałam okazje pytać w mojej sprawie u jednego z lepszych trójmiejskich prawników, mec. Cejrowskiego i jestem przekonana, że obecnie szybko i sprawnie uda nam się moja sprawę doprowadzić do końca. To pewnie nie tylko kwestia unieważnienia umowy kredytowej ale i spore dla mnie pieniądze, jakie mam nadzieje uda mi się oszczędzić
ulinkaa

Re: prawnicy

Post autor: ulinkaa »

Jeśli mówimy o prowizji za działanie kancelarii frankowej, to jakie to są kwoty? Sprawdzałam ostatnio kalkulator frankowy i nie wiem, czy to nie będzie sensownym dla mnie. Stąd po prostu zastanawiam się , czy u Frejowskich mi odpowiednio pomogą. Jakie macie informacje na ten temat?
ODPOWIEDZ