świadczenia w firmie jakie?

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
Pilar
Posty: 98
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:17

świadczenia w firmie jakie?

Post autor: Pilar »

Wiecie, że podobno najwięcej pracowników wybiera świadczenia medyczne? Nic dziwnego, gdyż znacznie ułatwia to dbanie o zdrowie. Podobno e pakiety medyczne signal-iduna dla pracowników są świetnym rozwiązaniem. Tak wyczytałem w sieci.
W tym momencie był mi zupełnie obojętny. Znaczył mniej niż odrobina trucizny czy ciało obce w ranie.
Awatar użytkownika
Pilar
Posty: 98
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:17

Re: świadczenia w firmie jakie?

Post autor: Pilar »

Może coś takiego https://zdrowiewfirmie.pl/compensa/ . Z tego co widzę to na innych forach jest to bardzo polecana opcja.
W tym momencie był mi zupełnie obojętny. Znaczył mniej niż odrobina trucizny czy ciało obce w ranie.
glamka
Posty: 55
Rejestracja: 19 cze 2019, 13:47

Re: świadczenia w firmie jakie?

Post autor: glamka »

Takie pakiety w firmie to bardzo dobra rzecz, u nas mamy opiekę medyczną medicover i każdy z tego korzysta, pracodawca też bo zawsze ma pracowników z aktualnymi badaniami okresowymi i nie zwalniają mu się z pracy żeby stać w kolejkach do przychodni
Awatar użytkownika
nad45
Posty: 51
Rejestracja: 30 paź 2019, 19:49

Re: świadczenia w firmie jakie?

Post autor: nad45 »

Jeśli nie odpowiada wam taka praca, to zawsze można ją zmienić na inną, gdzie będzie więcej benefitów i wynagrodzenie będzie ok. Tutaj: praca Kędzierzyn-Koźle macie namiar na portal, gdzie jest wiele różnych propozycji. Portal jest prosty w obsłudze, więc szybko można wyszukać oferty, które będą dopasowane do naszych kwalifikacji i oczywiście w danym regionie. Nikt przecież nie chce tracić czas na dojazdy.
Jacuś

Re: świadczenia w firmie jakie?

Post autor: Jacuś »

Ogólnie bardzo dużo zależy jeszcze od tego co na to nasz pracodawca. W sumie sama atmosfera w pracy oraz w danych zespołach jest czymś bardzo ważnym. Jakiś czas temu czytałem na stronie http://www.extor.pl/human-relations-pod ... terystyka/ jaka jest charakterystyka stosunków międzyludzkich.
ODPOWIEDZ