przebieg porodu

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
gabihwam
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2019, 14:32

przebieg porodu

Post autor: gabihwam »

Ja biologii od dawna się nie uczę, ale coś mi w opisie nie pasuje.
Bo z tego co czytam na http://prawapacjenta.org/odszkodowanie- ... -porodzie/ wynika, że jedną z możliwych przyczyn śmierci dziecka PODCZAS porodu - czyli jak rozumiem po ok. 9 miesiącach ciąży i rozwoju - może być... odklejenie łożyska. Przepraszam, ale w jaki sposób? Gdyby to było przyczyną poronienia, to łapię. Ale że w trakcie porodu też może wyrządzić tak poważne szkody???
łyżka

Re: przebieg porodu

Post autor: łyżka »

rozne rzeczy sie zdarzaja... ja rodzilam nie tak dawno w szpitalu medicover w Warszawie, wybralam to miejsce wlasnie ze wzgledu na bardzo dobra opieke lekarska i dobrze wyposazony oddzial neonatologiczny, w razie jakby sie jakies komplikacje pojawily
błażena

Re: przebieg porodu

Post autor: błażena »

Po porodzie często występuje problem z suchością pochwy. Mało która kobieta się do tego przyznaje, ale taka przypadłość powoduje ogromny dyskomfort. Jeśli tak jest to zainteresuj się preparatem Vagisan. Możesz zakupić krem lub globulki, tutaj decyzja należy tylko i wyłącznie do Ciebie.
ugiiła

Re: przebieg porodu

Post autor: ugiiła »

błażena pisze: ↑14 maja 2021, 8:45 Po porodzie często występuje problem z suchością pochwy. Mało która kobieta się do tego przyznaje, ale taka przypadłość powoduje ogromny dyskomfort. Jeśli tak jest to zainteresuj się preparatem Vagisan. Możesz zakupić krem lub globulki, tutaj decyzja należy tylko i wyłącznie do Ciebie.
Dokładnie, mnie też spotkał ten problem i koleżanka właśnie poleciła mi Vagisan, sprawdził się bo zawiera natłuszczające składniki, plus, że można stosować karmiąc piersią.
ODPOWIEDZ