Problem z męskością

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
twoja
Posty: 38
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:22

Problem z męskością

Post autor: twoja »

Witajcie. Moj facet ma nietypowy problem z męskością. Co mogę zrobić, by mu pomóc?
Awatar użytkownika
znawca
Posty: 41
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:00

Re: Problem z męskością

Post autor: znawca »

Nietypowy, to znaczy ? Bo zwykle to albo o potencję chodzi, albo o wielkość przyrodzenia. Który z nich? A w sumie nieważne, po prostu zajrzyj na ten portal internetowy https://opinie-konsumentow.pl/reaction- ... -potencje/ . Masz tam wskazówki dotyczące obu problemów. Ja akurat szukałam czegoś na potencję dla męża, stąd taki wynik. Powodzenia.
Awatar użytkownika
kitty
Posty: 26
Rejestracja: 24 mar 2020, 21:24

Re: Problem z męskością

Post autor: kitty »

twoja pisze: ↑05 sie 2019, 14:01 Witajcie. Moj facet ma nietypowy problem z męskością. Co mogę zrobić, by mu pomóc?
Nietypowy to znaczy jaki? Jeśli masz na myśli problemy z erekcją, to wbrew pozorom nie jest on taki nietypowy. Sporo mężczyzn ma podobne zaburzenia. Na szczęście w większości przypadków wystarczy przyjąć Maxon Forte i sytuacja się poprawia ;) Mąż też miał chwilowy zanik formy, ale dzięki temu lekowi jest już wszystko ok! Pamiętajcie tylko, żeby brać zalecaną dawkę. Zbyt duża może doprowadzić do priapizmu http://maxonforte.pl/priapizm-czyli-bol ... -leczenie/, absolutnie nie będzie szybszych efektów po wzięciu większej ilości.
maro
Posty: 55
Rejestracja: 15 sie 2019, 22:01

Re: Problem z męskością

Post autor: maro »

Z pewnością stres nie pomaga jeśli o zbliżenia chodzi. Na przykład z obawy przed wpadką.
Awatar użytkownika
Julia1
Posty: 19
Rejestracja: 17 gru 2019, 15:49

Re: Problem z męskością

Post autor: Julia1 »

To się zgadzam. Dla jednej i drugiej strony. Mój mąż też miał czasem problem z męskością, ale nie był to dla nas temat tabu. U mnie też tak było, że więcej stresu niż przyjemności ze zbliżenia. Dlatego wybrałam się do ginekologa i to on dobrał mi belarę. Przy skutecznym zabezpieczeniu dużo się zmienia na plus. W końcu jest tak jak powinno być.
ODPOWIEDZ