Gdzie kupić dobry wózek?

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
pomorska
Posty: 48
Rejestracja: 05 lip 2019, 12:43

Gdzie kupić dobry wózek?

Post autor: pomorska »

Znacie jakiś dobry sklep?
glamka
Posty: 55
Rejestracja: 19 cze 2019, 13:47

Re: Gdzie kupić dobry wózek?

Post autor: glamka »

Po co sklep? Możesz teraz wygodnie zamówić wózek od x-landera bezpośrednio, masz tam też potrzebne akcesoria no i wózek zamawiasz za darmo na próbę, jak się nie spodoba to odsyłasz ale nie ma opcji żeby się nie spodobał, one są śliczne
Awatar użytkownika
rubinowa
Posty: 32
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:04

Re: Gdzie kupić dobry wózek?

Post autor: rubinowa »

Ja mam wózek Cybex Mios i jestem z niego zadowolona. Ostatnio dokupiłam do niego też taką torbę: https://umalucha.pl/produkt/torba-piele ... inium-mios. Trzeba przyznać, że jest to bardzo praktyczna opcja.
Awatar użytkownika
aniamroz79
Posty: 5
Rejestracja: 02 sie 2019, 15:22

Re: Gdzie kupić dobry wózek?

Post autor: aniamroz79 »

Zacznij szukać na innych forach. Tak na pewno znajdziesz potrzebną Ci pomoc!
Ten, który kocha, powinien dzielić los tego, kogo kocha.
Awatar użytkownika
Ona
Posty: 299
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Gdzie kupić dobry wózek?

Post autor: Ona »

Bardzo duży wybór wózków dziecięcych, w tym również wózków 3w1, znajdziesz w sklepie internetowym https://www.sklep-smile.pl/wozki-dzieciece. Mają tam wózki producentów takich jak Riko, Tako, Adamex, Espiro, Baby Active, Bexa, Euro-Cart i wielu innych. Co więcej, ceny wózków w tym sklepie wcale nie są wygórowane, dlatego też sądzę, że warto się tam rozejrzeć ;)
wiśnia

Re: Gdzie kupić dobry wózek?

Post autor: wiśnia »

w necie najtaniej kupisz wózek a wybór jest naprawdę duż, wystarczy poszukać i poczytać o nich :) :)

xerox 7525
łucja

Re: Gdzie kupić dobry wózek?

Post autor: łucja »

Dokładnie, ja też zamawiałam x-landera online, możesz teraz nawet zamówić go za darmo na próbę, o wszystko też wypytasz na livechacie a możesz też zamówić prezentację wózka na żywo

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG ...
ODPOWIEDZ