Firma kurierska

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
Czajka
Posty: 52
Rejestracja: 15 kwie 2019, 14:33

Firma kurierska

Post autor: Czajka »

Kilka razy zawiodłam się na firmie kurierskiej, z którą współpracowałam. Może znacie przewoźnika, któremu można zaufać? Nie chcę już w ciemno podpisywać umowy, bo szkoda po prostu mojego towaru, który albo nie dociera na czas do klienta, albo gdzieś ginie po drodze. Czy są jeszcze na rynku jacyś rzetelni usługodawcy? Mam nadzieję, że kogoś mi polecicie.
Awatar użytkownika
znaczek
Posty: 40
Rejestracja: 03 cze 2019, 18:37

Re: Firma kurierska

Post autor: znaczek »

Oczywiście,że są jeszcze firmy kurierskie które rzetelnie podchodzą do swojej pracy. My także długo szukaliśmy takiej dobrej i fachowej kurierki aż w końcu trafiliśmy na Speedpack. Weź może wejdź sobie na ich stronę i sama zobacz,że są godni zaufania https://www.speedpack.com.pl/. Jak dla mnie są jedną z najlepszych firm i w dodatku świadczą usługi także Polska Irlandia i na odwrót.
Awatar użytkownika
Zafira
Posty: 33
Rejestracja: 21 maja 2019, 16:24

Re: Firma kurierska

Post autor: Zafira »

Dokładnie, masz rację, ponieważ ja chciałam wysłać paczkę do Irlandii, to też zastanawiałam się długo jaką firmę kurierską wybrać. Została mi polecona Speedpack i nie zamierzam korzystać z oferty innych firm. Ich warunki doskonale mi odpowiadają. Ceny są bardzo atrakcyjne i warunki, jakie proponują, są bardzo dogodne. Paczki zawsze docierają w terminie.
Awatar użytkownika
arkady
Posty: 69
Rejestracja: 01 paź 2019, 20:03

Re: Firma kurierska

Post autor: arkady »

Mimo iż jest dość dużo firm kurierskich, ale ja nacięłam się już kilka razy. Dlatego też zależało mi na firmie na prawdę godnej zaufania i taką okazała się firma SpeedPack. Jako jedni z nielicznych odbierają telefony od swoich klientów i bardzo szczegółowo potrafią wyjaśnić wszelkie wątpliwości. A to dla mnie bardzo ważne, bo jednak nie zawsze wiem jak powinnam dobrze zapakować daną paczkę
ODPOWIEDZ