Cozweselem.pl katalog usług weselnych

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
Historia
Posty: 7
Rejestracja: 07 mar 2019, 15:49

Cozweselem.pl katalog usług weselnych

Post autor: Historia »

Serdecznie polecam katalog internetowy Cozweselem.pl. Znajdziesz w nim wszystkie najważniejsze usługi z branży ślubnej. W jednym miejscu zebrane zostały najlepsze lokale i sale na wesele, konsultanci ślubni i fotografowie.
Awatar użytkownika
Ona
Posty: 299
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Cozweselem.pl katalog usług weselnych

Post autor: Ona »

A skoro już o weselu mowa, to gdzie kupowaliście Wasze pudełka ślubne na koperty? Mieliście w ogóle coś takiego? Jeśli nie, to w jaki inny sposób rozwiązaliście zbieranie kopert? Ja spotkałam się jeszcze z koszykami, ale może macie jeszcze jakieś inne propozycje?

demontaż szuflady ikea
Awatar użytkownika
Polak24
Posty: 3
Rejestracja: 20 maja 2019, 10:12

Re: Cozweselem.pl katalog usług weselnych

Post autor: Polak24 »

Pamiętajcie o dobrych dekoracjach! Takich nie może zabraknąć na udanym weselu. Wszystko kupicie tutaj Mellilu .
Człowiek na siebie najdotkliwiej jest skazany. Nikt mu tyle udręk nie dostarcza, co sam sobie.
Awatar użytkownika
amoreczka
Posty: 24
Rejestracja: 28 cze 2019, 23:42

Re: Cozweselem.pl katalog usług weselnych

Post autor: amoreczka »

My mielismy dekoracje juz wliczone w cene. Nie mialam czasu na zajmowanie sie tym osobno. W Glamour maja kontakty chyba do wszystkich wrocławskich dekoratorow, wiec udekorowali sale pod nasze życzenie i to doslownie życzenie, bo byly żywe, piekne bukiety na stolach i brama wejsciowa do lokalu w tym samym koncepcie
Awatar użytkownika
hanusia
Posty: 69
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:58

Re: Cozweselem.pl katalog usług weselnych

Post autor: hanusia »

A ja się zastanawiam ile par przed ślubem decyduje się na naukę pierwszego tańca. No ja jeszcze coś tam umiem tańczyć ale mój narzeczony no niestety. Znalazłam szkołę tańca w Gdańsku SoSalsa https://sosalsa.pl/ i przejrzałam ich stronę, oraz jakie tańce uczą, no chciałabym zatańczyć na swoim ślubie Bachatę.

nie płaci za SEO - sprawdź w BIG
Awatar użytkownika
Toska2
Posty: 5
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:34

Re: Cozweselem.pl katalog usług weselnych

Post autor: Toska2 »

Jak najbardziej się to przyda. Takie rzeczy są jak najbardziej potrzebne.
-Powiedz coś żebym nie czuł się tak głupio.
-Nie czuj się głupio, Park.
-Dzięki.
Awatar użytkownika
Minka
Posty: 21
Rejestracja: 19 lip 2019, 16:21

Re: Cozweselem.pl katalog usług weselnych

Post autor: Minka »

A co z zaproszeniami? Na jakie żeście się zdecydowali bo ja jakoś nie mogę żadnych konkretnych do tej pory ale narzeczony wybrał stronę https://farrowdesign.pl/ także zaproszenia ślubne na pewno będą od nich. Tylko chodzi mi o to czy kolorystykę wybraliście taką samą jak na przykład wystrój sali czy nie przywiązujecie uwagi do takich szczegółów?
Awatar użytkownika
kowina8
Posty: 111
Rejestracja: 13 paź 2019, 16:19

Re: Cozweselem.pl katalog usług weselnych

Post autor: kowina8 »

no my wesele mieliśmy w willi opal w Grzybowie, świetnie było, na serio,mega atmosfera,, dobre jedzenie sala ogromna, ogród też więc śmiało szło się bawić do białego rana
Awatar użytkownika
kicia
Posty: 58
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:02

Re: Cozweselem.pl katalog usług weselnych

Post autor: kicia »

a z atrakcji? Ja moge polecic pokazy barmanskie, swietnie to wyglada i gosciom sie bardzo podoba takie urozmaicenie, najlepsza w takich pokazach jest grupa Speedbar z Krzysztofem Drabikiem na czele ;)
Awatar użytkownika
bombka
Posty: 25
Rejestracja: 02 sty 2020, 22:01

Re: Cozweselem.pl katalog usług weselnych

Post autor: bombka »

moja kolezanka nie korzystala z zadnych katalogow, wszystko ogarnea sama :) poczawszy od sali po atrakcje dla gosci, zaproszenia itp ;) bylam na tym weselu i musze przyznac, ze fajnie to wszystko zaplanowala. Przyjecie odbylo sie w Karczmie Kujawskiej w Inowroclawiu, bardzo klimatyczne, ladne miejsce, okolica malownicza, dojazd nie jest skomplikowany, potrawy fajne, ladnie podane, duze porcje, zabawa swietna
Awatar użytkownika
mnich33
Posty: 7
Rejestracja: 25 lut 2020, 20:58

Re: Cozweselem.pl katalog usług weselnych

Post autor: mnich33 »

Hmmm do takich usług na pewno przydadzą się pudełka na ciasta. Fajne, różnego wzoru znajdziecie na pewno na https://www.slubnezakupy.pl/342-pudelka-na-ciasto . Ładnie zapakowane ciasto dla każdego do domu to zwyczaj i już nikt tego nie zmienia. Drobny poczęstunek na następny dzień każda rodzina z chęcią wspominając wesele zje.
Awatar użytkownika
barttonn44
Posty: 70
Rejestracja: 30 gru 2019, 22:39

Re: Cozweselem.pl katalog usług weselnych

Post autor: barttonn44 »

Wesele weselem, a czy przy jego organizacji nie zapominacie czasem na przykład o wieczorze kawalerskim? Jeśli nie wiecie gdzie i jak go zorganizować, polecam wam zajrzeć do oferty tego https://neworleans.pl/ warszawskiego klubu. Na pewno znajdziecie tu sporo możliwości na to aby ta noc była niezapomnianym przeżyciem dla Pana młodego
Jadźka

Re: Cozweselem.pl katalog usług weselnych

Post autor: Jadźka »

Niestety ja jeszcze nigdy nie miałam okazji aby skorzystać z tych usług więc również nie bardzo mogę o nich wyrazić opinię. Jednak dla mnie takie imprezy nie mogą się obyć bez ciast. Pamiętam, że u mnie na weselu zamawialiśmy ciasta bezpośrednio z https://e-torty.pl/ciasta i co najważniejsze wszystkim one bardzo smakowały.
ODPOWIEDZ