Bezpieczeństwo danych

Miejsce na inne tematy.
fań

Bezpieczeństwo danych

Post autor: fań »

Na ile ważne jest dla Was bezpieczeństwo Waszych danych? Jak często sprawdzacie czy firma która będzie przechowywać Wasze dane, posiada certyfikat iso 27001? Czy nie sprawdzacie takich rzeczy?

flix pl
Waluś

Re: Bezpieczeństwo danych

Post autor: Waluś »

Dane są podstawą w prowadzeniu firmy w dzisiejszych czasach. Dlatego bardzo ważne jest ich odpowiednie zabezpieczenie. Niestety czasem zdarzenia losowe potrafią sprawić, że dane zostaną utracone. Jednak nawet z takiej sytuacji jest wyjście, mianowicie chodzi mi o usługi tej firmy https://www.fortisrecovery.pl/. Odzyskują dane z każdego nośnika. Mają wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu można im zaufać.
Arturo

Re: Bezpieczeństwo danych

Post autor: Arturo »

Zgadzam sie bo zachowanie bezpieczeństwa danych w firmie to wcale nie jest tak proste zadanie jak mogłoby się wydawać na początku, tym bardziej jak siec się rozrasta i ma coraz więcej pracowników oraz urządzeń. Tutaj też dlatego w dziale it dodatkowo wprowadziliśmy program nVision od axence zeby z jednego miejsca móc sprawnie przeprowadzać inwentaryzacje sprzętu i oprogramowania, zarządzać dostępami i zapytaniami czy przede wszystkim z modułu Dataguard zapewnić ochronę danych przed wyciekiem i zainfekowaniem sieci z pendrivow.
ODPOWIEDZ