Dobra reklama internetowa

Jakie są koszty reklamy, w sieci i offline? Gdzie najlepiej się reklamować? Z usług jakich firm skorzystać? Cenniki, porady, rekomendacje.
Awatar użytkownika
fikura
Posty: 74
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:00

Dobra reklama internetowa

Post autor: fikura »

W jaką reklamę najlepiej zainwestować aby szybko zwiększyć sprzedaż?
Awatar użytkownika
camrat
Posty: 49
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:52

Re: Dobra reklama internetowa

Post autor: camrat »

nie wiem czy to dobre podejście, w sensie że szybko... z reguły opracowuje się plan sprzedażowy na wiele miesięcy lub lat i zawsze na efekt trzeba poczekać, tym bardziej jeśli chcemy by był trwały. może poczytaj sobie o tym http://adrenalinemd.pl/ , dowiesz się z tej strony odnośnie marketingowych narzędzi i jak je można wykorzystywać , aby były skuteczne
Awatar użytkownika
kuśka
Posty: 69
Rejestracja: 10 paź 2019, 9:38

Re: Dobra reklama internetowa

Post autor: kuśka »

Dobra reklama internetowa to podstawa, wiadomo to nie od dziś. Ale na szczęście sami nie musimy się już bawić w takie rzeczy, bo można skorzystać z usług agencji http://erzecznik.com.pl/ i się już o nic nie martwić. Oni mają już doświadczenie w takich sprawach i nie jedna firma dzięki nim zwiększyła sprzedaż i teraz się cieszy się ze znacznie lepszego życia funkcjonowania i prosperowania.
Awatar użytkownika
lukass
Posty: 27
Rejestracja: 13 gru 2019, 22:10

Re: Dobra reklama internetowa

Post autor: lukass »

Myślę, że kampanie w social mediach to teraz podstawa. Facebook, Twitter, Instagram skracają drogę przepływu informacji. Tam znajduje się mnóstwo potencjalnych klientów i zaistnienie tam to najprostsza droga by do nich dotrzeć. Inaczej popełnia się znaczący błąd wizerunkowy. A jak takie kampanie prowadzić? z pomocą https://virtualpeople.pl/, najlepsza agencja marketingowa w sieci.

https://clutch.co/pl/agencies/content-marketing
Awatar użytkownika
puma89
Posty: 104
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:15

Re: Dobra reklama internetowa

Post autor: puma89 »

Super, ale wiecie nie tylko reklama w sieci ma znaczenie. Cały czas powinniśmy również reklamować się lokalnie. Jest naprawdę wiele możliwości, zobaczcie przykładowo na ofertę firmy https://www.retio.pl . Dzięki nim możecie w dowolny sposób zaprezentować swoją firmę, niezależnie od okoliczności.
Awatar użytkownika
kaffior
Posty: 51
Rejestracja: 24 cze 2019, 9:57

Re: Dobra reklama internetowa

Post autor: kaffior »

Ogólnie marketing internetowy się teraz niesamowicie rozwinął i warto go wykorzystywać w prowadzeniu swojej działaności. Poza tym na http://marketing.media.pl/ możecie znaleźć ciekawe informacje w tym zakresie, które na pewno wam pomogą podjąć odpowiednią decyzję na temat działań reklamowych. Pamiętajcie, że bez dobrej reklamy to każda firma ciężko przędzie
Awatar użytkownika
Ona
Posty: 299
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Dobra reklama internetowa

Post autor: Ona »

Moim zdaniem zanim zaczniecie inwestować w jakąkolwiek reklamę internetową, warto najpierw sprawdzić swoją pozycję w Google. Ze strony https://advist.pl/jak-sprawdzic-pozycje-w-google/ dowiecie się, jak można to zrobić ;) Polecam, moim zdaniem każdy przedsiębiorca powinien to wiedzieć ;)
ODPOWIEDZ