Restauracja w Warszawie

Ciekawostki o reklamie.
Żyłka

Restauracja w Warszawie

Post autor: Żyłka »

Cześć, czy ktoś z was zna jakąś fajną restaurację w Warszawie? Zapoznałam się trochę z opiniami co niektórych i bardzo zainteresowała mnie Restauracja u Wieniawy. Mój mąż lubi dobrze zjeść, więc może polecicie coś co warto tam zamówić? Miejsce jako samo w sobie ma bogatą i ciekawą historię i intryguje mnie więc chętnie tam się udam.
arkaduś

Re: Restauracja w Warszawie

Post autor: arkaduś »

Fajnych restauracji akurat w Warszawie można znaleźć wiele. Oczywiście wszystko zależy od tego jakiego rodzaju jedzenie bardziej lubimy. A że mój mąż to najbardziej przepada za kuchnią tradycyjną to wiecie takiej restauracji szukamy. I tak też między innymi znalazłam Restaurację Akademia w której to można zjeść pyszne dania kuchni regionalnej lecz w nowszych wydaniach. Także mąż wyszedł stamtąd zadowolony i najedzony.
ogóreczek

Re: Restauracja w Warszawie

Post autor: ogóreczek »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://focaccia.pl/
ODPOWIEDZ